Viete čo obsahuje voda ktorú pijete?

Zmierňuje únavu, pomáha spaľovať tuk, prispieva k lepšiemu fungovaniu mozgu, predlžuje život, chráni srdce, napomáha udržiava mladistvý vzhľad pokožky. O akom zázraku je reč? Odpoveď je jednoduchá - voda, čistá VODA.

Voda je základom všetkého. Voda tvorí približne 65 % hmotnosti dospelého človeka. Viete však čo obsahuje voda ktorú doma pijete? Viete že voda obsahuje rôzne minerály a nečistoty?

Základom vody je látka zvaná H2O, to však nie je voda ktorú štandardne pijeme. Voda, ktorú bežne pijeme obsahuje magnézium, kalcium, sodík či železo. Tieto minerály sú zdraviu prospešné no len v určitých množstvách. (prečo škodia niektoré minerály vo väčšom množstve zdraviu) Voda z kohútika môže tiež obsahovať iné látky ktoré ohrozujú vaše zdravie a to hormóny, baktérie a vírusy, hliník, amoniak či ortuť. Naozaj si chcete v nevedomosti do tela púšťať takého látky? Ako sa pred nimi môžeme chrániť?

Riešením tohto problému je filtrácia vody prostredníctvom BWT Bestmax systému. Spoločnosť BWT Water & more preto vyvinula filtračné „fľaše“, ktoré umožňujú z vody odstraňovať všetky nevhodné a zdraviu škodlivé látky. Systém je jednoduchý, ekonomický, nevydáva žiaden hluk a nezaberá takmer žiadne miesto.

BWT-Magnesium-Mineralizer-Galerie-4_1280x640jpg

Produkty z rady BWT water & more sú vhodné pre profesionálne použitie v kaviarňach či reštauráciách, ale i do domácnosti. Výhodou ich použitia je, že nie len chránia vaše zdravie pred všetkým vyššie spomenutým, ale taktiež chránia zariadenie domácnosti pred koróziou a vodným kameňom.

Oslovte nás prostredníctvom formulára. Radi Vám poradíme s výberom vhodného produktu pre Vašu domácnosť
Zdroj: BWT Water & More